09 Mayıs 2013

Vodafone Para İadem Yapılmıyor!

53928**** nolu telefonuma ait fatura tutarı olan 118.40 tl yanlışlıkla iki defa ödemiş bulunmaktayım. Vodafone müşteri hizmetleriyle görüşmemde bu tutarı iade edemeyeceklerini gelecek aylardaki telefon faturalarımdan düşeceklerini beyan ettiler veya merkeze müracaat etmem halinde paramı iade edeceklerini söylediler.

Bende 1 mayıs günü müracaatta bulundum telefonuma 72 saat içinde iade edeceklerini söylemelerine rağmen paramı iade etmediler. Tekrar aradığımda ise önümüzdeki aylardaki faturalarımdan düşüleceğini söylemektedirler. Benim paramı iade etmemekte direnmektedirler benden alacaklıymış gibi hareket edilmektedir.

Alpay 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,539284****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde mükerrer ödemenizin sistemlerimize yansıdığı ve 06.05.2013 tarihinde kesilicek olan dönem faturanızdan düşürülüceği tespit edilmiştir.Geriye kalan tutarınız için ekte belirtilen evrakları tarafımıza (02123675000) fax olarak göndermeniz durumunda işelemlerinizin başlatılacağının bilgisini iletmek isteriz. Banka bilgilerini içeren imzalı dilekçe (banka adı, şube ismi, banka hesap numarası, hesap sahibi ismi, iban numarası ) Kredi kartı olmamalıdır. Kimlik fotokopisi. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön