07 Mayıs 2014

Vodafone Para Hesaba Bir Türlü Gelmiyor!

2014 Mart ayında Vodafone hattımı başka hatta taşıdım.Son faturam mükerrer olarak ödendi.Şikayetimi ilettim sonuç olarak mükerrer ödeme yapıldığı ve bu tutarın hesabıma iade edileceği müşteri hizmetleri tarafından belirtildi. Iban no istediler sonra tutar hesaba gelmeyince aradım gelmedi diye Iban no'yu tekrar aldılar.Ben Iban numaramı yolladığım fakslarda ve telefondan sesli kayıtlarda hep doğru vermeme rağmen ıban no hatalı girilmiş.yeni kayıt açıldı birkaç gün sonra ne oldu diye aradım işlemde hesabınıza yatacak dediler.Bugün aradım hala işlemde tekrar ıban no aldılar. İlk şikayet tarihimden 2 ay geçti.Sistemde ödemede görünen tutar niçin hesabıma yatırılmıyor? Paramın iadesini istiyorum.

Hakan 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 08.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön