Vodafone Para Alınması Ve Tarafıma İade Edilmemesi!

Tc Ömer Faruk D. |

Vodafone şirketinden hat aldım. Tarafıma fatura gönderilmedi veya gönderildi ise ne olduğunu da bilmiyorum. Tarafıma çıkartılan 98 TL fatura ne içindi ben ödedim. Bu konuda 20 TL iptal bilmem ne parası alındı. Niçin benden paketten vazgeçme parası alınıyor. Bunun dışında tarafıma ait ne kadar borcum var bilmiyorum.

Call centerı arıyorum yetkili istiyorum müşteri temsilcisi yetkili vermiyor nasıl bir firma bu ya? Kurumsal bir firma olmak bu mu? Bunun dışında borcum alacağıma ilişkin hiçbir durum tarafıma belirtilmiyor. Ekteki belge doğrultusunda tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tc Ömer Faruk D.
  07 Mayıs
  04:59

  Bana 05339508754 ulaşabilirsiniz? Bana daha olumlu bir cevap veriniz?

 • 05 Ocak
  16:41

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 05.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 30 Aralık
  13:44

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş