14 Ekim 2013

Vodafone Paketlerimi İptal Etmiyor!

Faturasız Vodafone hat kullanıcısıyım ve farklı tarife ve kampanyalardan yararlanıyorum. Fakat son birkaç aydır ne zaman aylık olarak yararlandığım mesaj/konuşma/internet paketlerimin herhangi birini sonlandırmak istesem hata mesajı alıyorum ve ardından istemediğim halde yenilenme döneminde yenilenmiş oluyor.

Bu bir taktik midir bilemiyorum ama son birkaç aydır artık kullanmayacağım kampanyalara para ödüyorum. Şuan hatta aylık her yöne 100 SMS paketi kampanyası sırf iptal olmadığı için 5 liram bakiyemden düştü...Umarım gereği yapılır. 13 yıllık Vodafone/Telsim kullanıcısıyım ve bu tarz durumlar gerçekten Vodafone'a yakışmıyor. Hata da varsa sistemde düzeltilmesini umuyorum...

Zehra 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,talebinize istinaden,542776****numaralı hattınız üzerinde tanımlı olan HerYone 100SMS paketiniz sonlandırılmıştır.12.11.2013 tarihine kadar kullanım sağlayabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön