17 Mart 2014

Vodafone "Paketiniz Bitmiştir" Diye Mesaj Gelmiyor!

Aylık otomatik yenilenen bir paketim mevcut. Paketimin biteceği tarihi zaten biliyorum. Ayın 14'ünde yenilenmesi gerekiyor. Vodafone hattımda paketimin yenilenebilmesi kadar TL mevcut.

Ayın 14'ünde yenilenecek olan paketim sabah üzeri kontrol ettim hala yenilenmemiş eski paketimden kalan miktarlar devam etmekte. Haliyle internete giriyorum, arama yapıyorum.

O arada paket bitmesine rağmen anında yenilenmemiş. Tamam anında yenilenecek kadar iyi bir sisteminiz olmayabilir fakat paketiniz bitmiştir diye uyarı mesajı neden gelmiyor? Anlatabiliyor muyum? Paketim biter bitmez yenilenmediğinden ve paketiniz bitmiştir mesajı gelmediğinden içerisindeki yüklediğim TL'ler kullanıldı ve 5 TL boşa gitti.

Mehmet 100 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize , 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön