13 Mayıs 2013

Vodafone Paketimi Yenilemediler Üstüne Bir de TL Kestiler!

Vodafone, Özgür komple paket kullanıcısıyım. 09.05.2013 tarihinde gelen sms: "komple özgürlük paketin 12.05.2013 22:52 itibariyle 19 TL karşılığında yenilenecektir. yenilenmesini istemiyorsan "iptal fz komple" yazıp 7000 sms gönder." sms'e cevap yazmadım. dikkat! onay mesajı gelecek yazmıyor.

12.05.2013 22:54 te bilgi sms i ile 6,75 tl internetten TL kesildi. 542 yi aradım. ... 22:52 itibariyle siz paketimi yenilemediğiniz için 6,75 tl benden kesildi. TL nin iadesini. paketimin yenilenmesini istiyorum dedim. Verdikleri cevap şu: Size paketinizin yenilendiği ile ilgili onay sms'i gelmemiş onay gelmeden kullandığınız için paketinizden değil TL nizden kesilmiş. saat 22:51 de bakiyem 21 TL Suç Kimde?

Yusuf 57 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.05.2013 tarihli müşteri hizmetleri görüşmenizde detaylı bilgi paylaşımı sağlandığı görülmüştür. Onay mesajı ulaşmadan yapılan kullanım neticesinde bakiyenizden lira düşümü gerçekleştiğinden, paket tutarı için bakiyeniz yetersiz olmuştur. 13.05.2013 tarihinde bakiyenizin yeterli olması ile birlikte komple özgürlük paket tanımlamasının gerçekleştiği sorun bulunmadığı görülmüştür. Komple Özgürlük paketine ait tüm detaylar için bknz. http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Komple_Ozgurluk_Paketi.php Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön