01 Mart 2014

Vodafone Paketimi kullanamıyorum.

Hoşgeldin mini paketi kullanıcısıyım. Haber verilmeden paketimin 15 tl'den 17 tl'ye yükseltildiğini öğrendim. 27.02.2014 tarihinde hattıma 20 tl yükledim. Telsiz kullanım ücreti altında 1,35 tl para kesildi. Paketimin yenilenmesi için 24 saat geçmesine rağmen yenileme mesajı gelmedi. Paramın iadesini ve hattımın kapatılmasını istiyorum.

Mustafa 94 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mustafa 02 Mart 2014

    542 ücretsiz olsa ararım.

  • Vodafone Temsilcisi01 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön