26 Mayıs 2014

Vodafone Paketimi İptal Etmiş.

Vodafone müşteri hizmetlerindekiler kendi kendilerine benim sınırsız 14 tl'ye olan internet paketimi iptal edip günlük 7 tl'ye bana internet kullandırmışlar benim haberim yokken ve fatura 255 tl geldi. Beni her yönden mağdur ettiler. Konuşmalarımız dinlendi ve ben haklı çıktım hala neyin peşindesiniz anlamıyorum. Bana sormadan benim hattıma nasıl müdahale edebiliyorsunuz? Ya benim sorunumu çözün ya da başka hatta geçeceğim. Vodafone'dan çok dertliyim ve şikayetçiyim.

Aysun 109 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,yapılan kontrollerde 29.05.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere Müşteri Hizmetlerimiz kanalı ile ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Aysun26 Mayıs 2014

    konuşmalarım dinlendi ve ben haklı çıktım isterseniz tekrar dinlensin ben kendimden ve konuştuklarımdan eminim.. sizde yaptığınız hatanın bedelini ödeyin ve faturamı iptal lütfen.

  • Vodafone Temsilcisi26 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön