15 Eylül 2014

Vodafone Paketim Yüklenmedi!

Ben 3 aylık Vodafone kullanıcısıyım. Beşiktaş Stadı'nın adı Vodafone Arena oldu diye başka bir operatörden numaramı taşıdım. Her ayın 7'sinde Duble 1000 tarifem yenileniyor. 11'inde hattıma 25 TL'lik lira yükledim. Yüklediğim lira, 10 dakika geçmesine rağmen tarifem yenilenmedi. Ben de acil bir durum için internetten bir siteye girdim.

Müşteri Hizmetlerinin söylediğine göre o sayfada ben 10 TL'lik lira harcamışım. Ondan dolayı da 19 TL'lik tarifem yenilenmemiş. Sonrasında mecbur kaldığım için ertesi gün hattımı kullanmaya devam ettim. Yüklemiş olduğum 25 TL sıfırlandı. Paketimin yenilenip, o günden bugüne kullandığım dakika ve internetin paketimden düşmesini istiyorum. Aksi takdirde numaramı taşıyacağım.

Deniz 161 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön