Vodafone Paketim Yenilenmeyip İnternet Kullanımı Ücretlendirilmiş!

Mustafa S. |

Tam altın tarifemin süresi dün doldu ve bugün tekrar kullanım haklarımı kazanmak için ve vergim kesilsin diye 35 TL yükleme yaptım ve 3 saniye içinde, 30 TL'yi kesmeden önce 3 TL internet ve 2 adet 1.35 TL vergi kesilmesinden dolayı 30 TL'den az param kaldığı için paketim devreye girmemiş ve ardından internet kullanmaya ve para kesmeye devam etmiş. 10 TL üzerinde internet bedeli kesilmiş.

Fark edince hücresel kullanımı kapattım. Hücreselim daha önceki aylarda hep açıktı ve bu ay sonu aybaşı geçişlerinde böyle mağduriyet yaşamadım. Bu mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum. Müşteri temsilcileri bu konuda bir şey yapamayacaklarını söylediler. Herhalde suçumuz Vodafone'a güvenmek.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa S.
  10 Kasım
  13:51

  Şimdi aradılar görüştük ama malesef mağduriyeti gidermiyorlar.Bana sistemden bahsediyor müşteri temsilcisi.Olmaz olsun böyle sistem... Nedense sistemler hep bizim mağduriyetimiz yönünde...Şikayetvar.com'a teşekkürler...

 • 10 Kasım
  13:50

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  10.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 08 Kasım
  11:16

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”