04 Eylül 2014

Vodafone Paketim Olduğu Halde TL'ler Gidiyor.

Facebook paketim olmasına rağmen giriş yaptığım zaman bakiyem düşmüştür. Ayarlarımı yapıp müşteri hizmetlerinin gönderdiği linkten girmeme rağmen yeniden düşmüştür. müşteri hizmetlerindeki şikayetim aleyhimde sonuçlanmıştır. 6 tl facebook paketi+ 4 tl 80 kr müşteri hizmetlerini aradığımda 4-6 tl face paketim olmasına rağmen face' e girdiğimde kesilen tutar toplamda 14.80-16.80 tl' dir. Hala bir sonuç ve para iadesi olmayıp haklı olduklarını söylüyorlar. Daha öncede şikayetimle de ilgilendiklerini söyleyip ilgilenmediler.

Enes 1.367 Okunma

Cevaplar

  • Enes21 Ağustos 2015

    Ama hala çözüm bulamadınız müşteri hizmetlerini 5-6 kere arayarak her birinde 46kuruş vermemde cabası

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 16.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön