31 Temmuz 2014

Vodafone Paketim Eksik Geldi.

Vodafone'dan yeni bir hat aldım ve alırken paketimi esneten paketten esnek internet ve dk yaptırdığım bize yardımcı olan personel hattın açılır açılmaz mesaj atmaya gerek kalmadan paketin geleceğini söyledi fakat hat açılıp tl yükleyince paket eksik geldi. 500 dk, 1000 sms, 2 gb internet gelmesi gerekirken 250 dk, 1000 sms, 1,5 gb internet geldi.

Müşteri hizmetleri arayıp belirttiğimde bir yanlışlık olduğunu 24 saat içerisinde düzeltileceğini söyledi, haftalar sürdü düzeltilmedi. Tekrar müşteri hizmetlerini arayıp söyledim bu seferde ilk ay düzeltilemeyeceğini söyledi.

Nergis 1.897 Okunma

Cevaplar

  • Nergis 13 Ağustos 2014

    müşteri hizmetlerini aradım ,ve yine aynı sonuç. sağolsunlar (!) ikinci ay düzeltileceğini söylediler.ilk ay doldu zaten yapılacak bişey kalmadı .söyleyeceğim tek şey hiç bi hatam olmadığı halde düzeltilmemesi .Bi insan yeni aldığı hattan ilk gün pişman olabiliyormuş görmüş olduk.

  • Vodafone Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 31.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön