Vodafone Paketi Zorla Değiştirdiler!

Nuri T. |

Adıma aldığım hattı anneme verdim zaman içerisinde de telefon alarak faturaya ekletmek istedim kullandığım paket limiti yeterli olmadığı için paketimi değişmemi istediler. Bende mini kamu paketine geçtim şu tarihte gel işleminizi yapalım dediler. Gittiğimde bu paketle de telefon alamayacağımı söylediler .Bende sen bana bunları söyledin neden şimdi böyle oldu diye çıkıştım bana tavsiye eden bayan sizin sorununuz demez mi?

Allah'ım neyse. Kızdık ama neyse başka bayiye gittim. Onlar da aynı şeyi anlattılar. O bayanın yüzünden üç ay aboneliğim devam etti. Kontörlüye geçmek için başvuru yaptım dört ay beni oyalayıp her ay 3500 tl fatura aldılar. Yok vergi yok şu bu.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  19:01

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, konu hakkında Vodafone Cep Merkezi sorgulanmıştır. Hattın yasal sahibi ile irtibat kurulduğunda detaylı bilgi paylaşımı sağlanamadığı iletilmektedir. Paket değişikliği işlemi üzerinden 1 yıl geçmiş olması sebebiyle işlem yapan personele ulaşılamamaktadır. Günün şartlarına göre en düşük paket olduğu ve o tarihteki acayip kampanyası şartlarına göre son sekiz aylık fatura tutarının 350 TL olması koşulu olduğu halde bu şartı bilerek bu paketin önerilmesinin söz konusu olmadığını ifade etmektedir.

  Bu bağlamda tarafımızdan yapılacak bir işlem bulunmadığını belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 11 Mayıs
  17:13

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”