27 Kasım 2014

Vodafone Pakete Niyet, Dataya Kısmet.

Teknoloji gayet gelişmiş bir durumdadır, yapılamaz diye bir şey yok. Paketim bitmiş... Eğer bir yükleme yapacaksam bu paket içindir değil mi? Paket yenilemek için yüklediğim 30 TL'nin bilmem kaç kuruşu data transferini kapatmayı unuttuğum için dataya gitti. Sonuç bakiye yetersiz ve ben dımdızlak ortada. Ay sonu başka para da yok. Ne akıllı sistemler var neler tercih edeceğini tahmin ediyor. Koskoca Vodafone böyle bir sistem kuramıyor değil. Neden çünkü para kazanıyor müşterisini neden korusun. Derdimi anlatabildim mi? Yeter artık akıllı duran fatura gibi akıllı yükleme gibi bir şeyler geliştirin mağdur olmayalım! Sakın beni arayıp boş laf etmeyin!

Musa 121 Okunma

Cevaplar

  • Musa05 Aralık 2014

    Geri dönüş sağlayamazsınız çünkü telefonu evde unuttum bugün, muhtemelen de şarjı bitip kapanmıştır. Bu genel bir sorun. Lira yüklemesi yapılınca bu tip problemlerin yaşanmaması için koruma sisteminizin olması lazım. En azından "Yüklenen liranız paket için mi ?" diye bir sms konfirmasyonu sistemi devreye alabilirsiniz. Kullanıcı EVET derse lira sadece pakete gider. HAYIR derse data ve diğer kullanımlarda bakiye düşer. Kurun bu sistemi işte. Biz de rahat rahat LİRA yükleyelim.

  • Vodafone Temsilcisi05 Aralık 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 05.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi27 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön