19 Kasım 2014

Vodafone Paket Yüklenmedi.

Vodafone'a hat kullanmaktayım, aylık yükleme paketim açılıyordu. 14.11.2014 günü bana mesaj çekerek "değerli müşterimiz 17.11.2014 tarihinde hattınıza... ... TL yükleme yapıldığında tarifeniz yüklenecektir". Şeklinde mesaj aldım ve 17.11.2014 günü saat. 15.30 da hattıma yükleme yaptım. Aynı gün saat. 20. Sıralarında İnternet'e bağlandım.

Buraya kadar her şey seyrinde normal gibiydi ardından tekrar mesaj aldım yüklemiş olduğum TL lerin paket kapsamında olmadığı normal ücretten sayıldığını öğrendim ve müşteri temsilcisi aradım. Bana 17.11.2014 saat. 17.30 dan önce yükleme yaptığım için normal tarifeden kullanım yaptığımı pakete geçilmediğini söyledi, anlayacağınız.

Ömer 166 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Ömer23 Kasım 2014

    henüz bir cevap alamadım

  • Vodafone Temsilcisi19 Kasım 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön