05 Eylül 2013

Vodafone Paket Yüklemesi Sonrası Bakiyemi Düşürdü!

Paket yenileme 25 TL yükleme sonrası paket yenilemem yapılmadı. Daha sonra görüşme yapmadan 2 saat içerisinde 25-21-19-18 TL'ye kadar bakiyemi düşürdüler. İlk iki gün cevap verilmedi. Bugün Vodafone'u aradığımda ise yükleme sonrası paket mesajı gelmeden internet kullanmışım. 6 mb kullanım için 8 TL kesildiğini söylediler. Ben ilk yükleme sonrası defalarca aradım. Yok yere param kesiliyor. Sonuna kadar hakkımı arayacağım.

Harun 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili onay sms 'i öncesi kullanımlarınızdan dolayı ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiş olup,sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön