29 Kasım 2014

Vodafone Paket Yenilemede Yaşanan Sorun.

Bakiye sıfır iken hattıma 20 TL yükleyince 19 TL'değerindeki mevcut kullandığım pakete geçiş yapamıyorum, 15 TL daha yüklemem gerekiyor. (paketim 1000 dk her yöne + 1 GB İnternet)
Yüklediğim TL'ler yaklaşık olarak dakikada 1 TL azalıyor.

Müşteri hizmetlerini aradım, telefonunuz akıllı telefon olduğu için onay mesajı gelmeden İnternet'e
girmiş, TL yüklemeden önce İnternet erişimini kapatın onay mesajı gelince açarsınız şeklinde bir açıklamada bulundular.

Böyle saçmalık olur mu? Hattımda TL yokken zaten erişim yoktu. TL yükleyince paketi yenilemek yerine önce İnternet'i açıp, pakete sokmadığı İnternet erişimi için hemen hemen 1000 (bin)
katı para yazmanın adı ne olabilir sizce?

Orhan 103 Okunma

Cevaplar

  • Orhan06 Ocak 2015

    vodafone tarafından sadece buraya standart bir mesaj yazılmış, 1 aydan daha uzun bir süre geçmesine rağmen tarafıma dönüş yapılmamıştır.

  • Vodafone Temsilcisi29 Kasım 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön