31 Ocak 2014

Vodafone Paket Yenileme Saatini Geciktirip Ücret Alıyor.

Faturasız hattımda kullandığım aylık paketin yenileme tarihinde son 4 aydır şu haksız uygulamayla karşılaşıyorum. 2 gün önce orn;'31.01.2014 12:26 da paketiniz yenilenecektir' sms le bildiriliyor bu saatte yeterli bakiye olmasına rağmen paket yenilenmiyor ve ilerleyen 2-3 dk içinde ( örnek için 12:26-12:29 arasında internet kullanımı adı altında 7-10 tl ücret bakiyeden kesiliyor, sonrasında da yeterli bakiyeniz olmadığından yenilenemedi sms i atılıyor ve paket yenilenmediği için aynı şekilde internet kullanım ücreti kesilmeye devam ediliyor. 3-5 TL diye önemsemediğim bu uygulamanın her ay aynı taktikle milyonlarca kişiden haksız para tahsiline dönüştüğü kanaatindeyim.

Muhammet 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön