05 Eylül 2013

Vodafone Paket Üyeliği Yapamıyorum!

Ya ben böyle bir operatör hizmeti görmedim. Hesabını Bilen her yöne 500 dk konuşma 500 SMS 500 mb ınternet paketi aldım. Mesaj atacağım, tarifeniz bunu kapsamıyor diyor. Her yöne deniliyor. Adı üstünde her yöne ama tarifem desteklemiyormuş. Çağrı merkezine ulaşıp insanla konuşabilene ödül verilir. O derece imkansız internetten online adımdan soruyorum, dikkate alınmıyorum.

Lütfen bu durumla ilgili bana açıklama yapsınlar.

Muhammet 817 Okunma

Cevaplar

 • Muhammet 05 Ekim 2013

  Ozaman heryone demeyeceksiniz sınırlı diyeceksiniz

 • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Paket Kapsamında eklenilen Her Yöne 500 Dk. Özel servis, uydu, gemi numaralarını ve rehberlik servislerini arama, Türkiye’den yurtdışını veya Kıbrıs’ı arama, yurtdışındayken yapılan kullanımlar, içerik veya katma değerli servis kullanımları için geçerli değildir. Bu yönlere doğru kullanım yapabilmek için Ek Paket satın alabilir ya da Cep Lira yükleyebilieceğiniz bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Muhammet 14 Eylül 2013

  542 numaradan ulaşırsam canlı bir insana ozaman sevinicem de band kaydıyla muhatap oluyorum

 • Muhammet 14 Eylül 2013

  Allah bir daha bu operatörü kullandırmasın bana ne ulaşabiliyorum ne de sağlıklı bilgi alabiliyorum

 • Muhammet 05 Eylül 2013

  Geridonus yapılmadı,bilginize

 • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön