Vodafone Paket Ücreti Arttırıldı.

Fatih Y. |

Yaklaşık iki ay önce numaramı Vodafone'a taşıdım. Numarasını taşıyanlara özel olduğu söylenen aylık 19 TL karşılığı Duble 1000 tarifesini seçtim. Bugün gelen mesajda tarifenin artık 22 TL olduğu belirtilmiş. Yani Vodafone firması numara taşımayı cazip hale getirmek için düşük fiyattan tarife verip daha sonra fiyatını yükseltiyor.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  15:44

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatih Y.
  04 Aralık
  19:46

  Her zaman ki gibi kopyala/yapıştır cevaplar. Ne zaman kâr odaklı değil de musteri odakli firmalar haline geleceksiniz cok merak ediyorum.

 • 04 Aralık
  14:56

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.