11 Mayıs 2013

Vodafone Paket Tanımlanmadı!

10. 05. 2013 tarihinde müşteri hizmetlerini aradım KOMPLE pakete geçmek istedim. hattımda yeterli bakiye olmasına rağmen yardımcı olmadılar. 7000 e msj atmamı istediler attım fakat talebiniz işleme alınmıştır diye mesaj aldım. aradım sordum sistemimizde hata var gün içerisinde dönülecek dendi fakat dönülmedi. gece 02. 26. ya kadar bekledim.

Tekrar 7000 e msj attım gene aynı msj geldi talebiniz alınmıştır diye. sabah kalktım hala msj gelmemiş. müşteri hizmetlerini aradım ve bana yeterli bakiyemin olmadığını söyledi ve o an hattımdan 7. 50 tl kesildi internet kullanımı yapmışım böyle bir şey olmadı. ben kullanmadığım internet parasını benden kestiniz hem paketimi yapmadınız ve beni suçladınız.

Doğan 376 Okunma

Cevaplar

  • Doğan19 Haziran 2013

    vodafon hat sakın kullanmayın

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 13.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön