27 Ocak 2014

Vodafone Paket İptalini Yapmıyor.

Ocak ayında farklı bir operatörden Vodafone'a geçtim. Hoşgeldin 400 kampanyasına kayıt oldum. Ardından konuşma+internet+sms paketlerinden biri olan bir pakete daha kayıt oldum. Paketler kendini her yüklemede güncelliyor. Bu sebeple iptal mesajı atarak birini de aktive etmem gerektiği çağrı merkezi tarafından belirtildi. Fakat sistemdeki bir hatadan dolayı (!) paketi iptal ettiremiyorum. Her arama 43 kuruşla ücretlendiriliyor.

Çağrı merkezindeki bir çalışan ilerleyen zamanda arayın buradan halledelim derken, bir diğeri işlemi mesaj üzerinden yapmamı fakat sistemin güncellendiğini ve bir süre bu işlemi yapamayacağımı söylüyor. Tenis maçı gibi bir oradan bir buraya sürükleniyoruz sürekli.

Erkan 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön