23 Ağustos 2013

Vodafone Paket İptali Yapılmıyor!

Bu sorunu 3-4 aydan beri yaşıyorum. Önceden 6-7 kere 3636'ya iptal için mesaj yazdım '' IPTAL FT '' ama aynı cevabı alıp duruyorum '' İşleminizi şu an gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Vodafone " bıktım artık bundan.

Her ay kendini yeniliyor. İptal etmek istiyorum iptalde edilmiyor, iyice sıkıldım artık, zaten bir süre daha düzelmezse bırakacağım artık. Bana gönderdikleri mesajda da yapamadıkları işin nedeni yok, ''işleminizi şu an gerçekleştiremiyoruz'' ne demek? Bu nasıl bir mantıktır. Neden yok bir şey yok her ay çalışıyor bu tarife!

Serhat 313 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili talebinize istiaden işleminizin yapıldığı ve sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön