20 Ağustos 2013

Vodafone Paket İptali Yapılmadı!

Daha önce 500 sms midi paket kullanıyordum. 16. 08. 2013'de yenileneceğine dair uyarı mesajı geldi. İptal midi yazarak yanıtladım. Komple tarife aboneliğini yaparak onun sms paketini kullanmaya devam ettim fakat hesabıma 10 TL yüklememle beraber iptal edilmesi için mesajı yanıtlamama rağmen 500 sms midi paket tekrar yüklendi.

Vodafone çağrı merkezini hemen aradım iptali ve bu 8 TL' nin iadesi için fakat ücretin iptali yapılamayacağı belirtildi. Bu midi paketin iptalini ve 8 TL'nin iade edilmesini istiyorum. Midi paketi kullanmak istemiyorum. Komple paketim zaten var.

Ramazan 41 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan23 Ekim 2013

    Bir aydan fazla oldu ne Ne MIDI paketmiş arkadaş hala bir sonç yok...

  • Vodafone Temsilcisi20 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,16/08/2013 tarihinde tarafınıza ekteki bilgilendirme sms'i gönderilmiştir.Yapılan kontrollerde iptal mesajının gönderilmediği tespit edilmiştir. Bu sebeple iade işleminin yapılamayacağını belirtmek isteriz. İptal talebinizin karşılanması için 542 müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.. Her Yöne Midi SMS PAKETINIZ 19.08.2013'DE 8 TL KARSILIGINDA YINELENECEKTIR. IPTAL ETMEK ICIN ''IPTAL MIDI'' YAZIP 7999'A GONDERIN. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş” "

  • Vodafone Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön