19 Eylül 2013

Vodafone Paket Değişikliğini Onaylamayıp Mağdur Etti!

17.06.2013 tarihinde Vodafone çağrı merkezinden arandım ve cep kamu midi +1 TL kampanyalı hattımın 12 aylık kullanım süresinin dolacağını ve devam ettirmek istediğim soruldu. İşlemin onaylanmasını ve üzerime kayıtlı olan diğer hattımın da 12 aylığına aynı pakete geçmesini talep ettim.

Kullandığım hattın +1 TL'lik 250 mesaj ve 250 dakika geçmediğini ve ağustos faturamın 117 TL gelmesi beni mağdur etti. Mesaj paketinin kullandığım hatta işlenmediği ve 238 mesaj ücretinin faturamı bu şekilde yansımasına karşılık görüşmelerimin doğrultusunda fatura şikayetimin incelenip ücretlendirmede hata olmadığına dair bir mesajla geri dönüş yapıldı. Onayladığım paket için işlemi yapmayan Vodafone şikayetim var.

Fazıl 159 Okunma

Cevaplar

 • Fazıl27 Ekim 2015

  Tüm hatlarımı Avea ya geçirdim. Teşekkürler Vodafone

 • Fazıl23 Eylül 2013

  Şikayetimin sonucu faturamda hiç bir değişiklik olmadı

 • Fazıl20 Eylül 2013

  Size Göre sorun olmayabilir ama sabit faturamın 117 tl gelmesi benim için sorun. Mağduriyetimi karşılamıyorsanız başka bir oparötöre geçiş yapacağım. Değerli adı altında bahsettiğinz üyelerinizde buradan konuya hakim olsunlar... saygılar

 • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,544446****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön