28 Haziran 2014

Vodafone Paket Değişikliğinde Mağdur Etti.

Geçen yıl hatlarımı Vodafone'a taşıdım. Aylık her yöne 500 dk. kampanyası 20 tl olan paketten yaptırdım. Paket bittiğinde müşteri hizmetlerinden aradılar. Kısaca " yeni paket 750 dk.25 tl" den görüşmeye devam edebilirsiniz dediler. Ben de her iki hattımın da paket bitiminden sonra yeni tarifeden ücretlendirilmesini istedim.

Fatura servisinden bir sonraki faturamı 50 tl beklerken, 90 tl fatura gönderdiler. Araştırdığımda her iki paketin ücretini aynı dönemde faturalandırdıklarını öğrendim. Yazışmalardan sonra Vodafone'un haklı olduğu mesajını attılar. Ben de diyorum ki "Vodafone beni resmen kandırdı". Yıl bitsin hattımı taşıyacağım.

Ali 152 Okunma

Cevaplar

  • Ali 10 Temmuz 2014

    Vodafone satış temsilcisi sacede e-mail attığını ve başka bir şey yapamayacağını söyledi. Vodafondan başka arama ve açıklama olmadı malesef.

  • Vodafone Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 01.07.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön