24 Eylül 2014

Vodafone Paket Değişikliğinde Gelen Fatura!

Ağustos ayında İzmir Alsancak cep şubeniz den belirttiğim numara üzerinden paket değişikliği ve cihaz alımı yaptım bana personeliniz 86 civarında fatura geleceğini söyledi. Bana gelen faturada 162,60 tl fatura geldi.

Neymiş taahhüt varmış bitmeden geçiş yapmışım. Personeliniz baktığı giriş yaptığı ekranlarda bu bilgiyi görüyorken sırf satış yapabilmek için neden söylemedi, ben bunun takibini yapmıyorum. Sonuçta personeliniz beni bilgilendirmekle sorumlu bu fazladan alınan paranın acilen silinmesini istiyorum. Aksi halde yasal olarak da avukatım aracılığıyla şikayet davası açacağım. Acil bilgi istiyorum.

Ayça 185 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Ekim 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 08.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön