11 Nisan 2013

Vodafone Paket Değişikliği!

2013 mart ayı içerisinde kurumunuz tarafından aranarak mevcut tarifeme ek +1 TL karşılığında her yöne 750 dk 250 sms kullanabileceğim belirtilmiştir.(görüşme yapılan personeliniz S. bey) ben de 12 aylık taahhütname vererek paket değişikliğini kabul ettiğimi belirttim.

Cep telefonuma gelen mesajda 28/03/2013 saat 11:18 itibariyle paket değişikliğinin gerçekleştiği belirtildi. Bugün gelen faturamda ise toplam ücretin 45.60 TL olduğunu görmenin şokunu yaşıyorum.

Müşteri hizmetlerini aradım lakin farklı bir departman tarafından aramanın gerçekleşeceğini belirttikleri için 444 10 11 numaralı hattı aramamı söylediler.Gel gör ki bu hattı düşürebilesin. Sürekli meşgul.Nasıl bir anlayış?

Murat 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,532356****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelendiğinde tarafınıza yapılan kampanya sunumunda anlık olarak tarife değişikliği sağlamanız durumunda çift paket ücretinin yansıyacağının bilgisini tarafınıza aktarıldığı tespit edilerek ücretlendirmenize yönelik sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön