07 Eylül 2013

Vodafone Paket Bitimini Haber Vermiyor!

Yine her zamanki gibi Vodafone, internet paketimin bitimini haber vermedi. Bana günlük 5 TL'yi geçtiği için gece yarısına kadar bedava olduğu mesajı geldi. Bundan 10 dakika sonra da kotayı doldurdunuz mesajı geldi. Sıralama yanlış değil mi? Bunu 2-3 kere daha yapmışlardı. Hep de iadeniz olacak dendi. Ancak o da olmadı.

Soruyorum size, buna ne denir? Koskoca Vodafone'nun bunu yapamayıp hatasını kullanıcılara yüklemesi nedir? Ya da iade yapacağız deyip yapmamaları nedir?

Oğuzhan 44 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan 18 Eylül 2013

    Ne diyorsunuz anlamadım, bana gelen. Mesaj nedir? Neyse fatura gelsin yazacam ben buradan zaten bakalım var mı yok mu?

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde ağustos dönem faturanızda internet paket aşımı tespit edilmediği bilgisini aktarmak ister,eylül dönem faturanızın sisteme yansımadığı bilgisini paylaşmak isteriz.Eylül dönem faturanız için 1GB üzerinde kullanım sağlandığı tespit edilmiş,06.09.2013 tarihinde bilgilendirme sms'i gönderildiği görüntülenmiştir.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön