Vodafone Paket Bitim Süresini Bildirmedi.

Ozan D. |

Faturasız hat kullanmaktayım. 13.06.2014 tarihinde, Vodafone firmasının "Faturasız Double İnternet" paketinin cezbetmesi sonucu yıllardır tercih ettiğim operatörümden Vodafone'a geçmeye karar verdim. Gittiğim bayide de bu pakete geçebileceğimi söylediler. Ancak başvurduğum bayinin yaptığı hata nedeniyle hat taşıma işlemim 19'unda başladı. Ve bugün nihayete erdi. Bayinin yaptığı hataya ilişkin olur insanlık hali dedim. Lakin bugün başka bir bayiye istediğim paketin aktivasyonu için bilgi almaya gittiğimde paketin bittiğini dile getirdiler. Vodafone bu konuda ne der merak ediyorum. Yoksa kullandığım numarayı kırıp atmaktan başka birşeye yaramayacak verdikleri hizmet vaadi.

Etiketler :

Personel Davranışı Numara/Hat Taşıma Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  15:59

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  26.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Ozan D.
  25 Haziran
  19:45

  Dün hiç karşılaşmadığım bir olayla daha firmanız sayesinde karşılaşmış oldum. Madem o paket olmuyor bari idareten sms ve internet paketi yapayım derken 2 farklı paketin (11000 sms ve 11000 sms + 500 mb internet )isteğinde bulundum. Daha sonrasında kontör yükledim ve 11000 sms paketi aktif oldu. Neyse dedim bide internet paket alayım. Tekrar kontör yükledim bu seferde diğer sms paketi aktif oldu. Hiç bir operatörde aynı anda iki sms paketi yüklemesi görmemiştim ilk oldunuz. Ve buda son oldu benim için ve 2 günlük vodafone serüvenime son verdim hemen. Anladığım tek şey kalite ucuza satın alınmaz.
  Saygılar iyi çalışmalar.

 • 24 Haziran
  14:58

  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”