12 Nisan 2013

Vodafone Paket Başvurusu!

12. 04. 2013 00:56 da Avea dan Vodafone a hat geçişim oldu , fakat 7000 e özgür komple yazıp yolluyorum geceden beridir saat şimdi 15:33 30 tl yüklemiştim gece aktif olmadı. 7501 i de aradım Türkçe dil seçeneğini de seçtim. fakat aktif olmadı. 2 defa aradım boş yere müşteri hizmetlerini ne zaman geçecek bu pakete , telefonum kendiliğinden internete bağlanıyor.

Bu ücretleri kim ödeyecek? Yine benim cebimden çıkacak. Vodafone a geçin bu paketi alırsınız dediler muzdaribim bu durumdan dolayı. Telefonuma gelen mesaj hattınız aktif durumda olmadığından dolayı talebiniz gerçekleştirilmemiştir diyor yada talebiniz şu anda gerçekleştirilemiyor diyor.

Harun 612 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli müdahale gerçekleşmiş ve 12.04.2013 22:00 itibari ile hattın aktif konuma geldiği görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Harun 12 Nisan 2013

    Hala daha dönüş yapılmadı 1 hafta bekletecekmisiniz böyle bu sorun için. geceden beridir kendiliğinden internete de baglaniyor telefonum... kapattim yine baglaniyor anlamadım su sıkıntımın çözülmesini istiyorum 19 unda son.

  • Vodafone Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön