18 Ocak 2014

Vodafone Paket Aşımını Haber Vermeden Yüksek Fatura Gönderdi.

Şirket hatlarımda ki 0541304*** no'lu telefonuma herhangi bir limit aşımı mesajı gelmeden ve biz limit aşımı yapıp yapmadığımızı kontrol etmek istediğimiz halde sizin sistem sorunlarınız yüzünden mesajlarımıza sistemimiz geçici olarak servis dışıdır mesajı geldiği sebepten limitlerimizi
kontrol edemedik ve 59 tl gelecek olan faturamız 530 TL civarı bir fahiş fatura ile karşımıza çıktı.

Konu ile ilgili müşteri hizmetlerinizi aradığımızda bu mesajın geldiği söylendi ama kanıtlayamayacaklarını ve yardımcı olamayacakları söylendi ama ben sizin sisteminizde sorun olduğunu ekteki resimde kanıtlayabilirim. Konu tamamı ile sizin hatanızdır bir an önce çözümünü rica ederim.

Umut 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön