06 Şubat 2014

Vodafone Paket Aşımına Yüksek Fatura Geldi.

Her ay gönderilen paket aşımı mesajımı özellikle dikkate alan birisiyim. Bu ay geldiğini sanmıyorum ya da görmedim ve paket aşımı olarak 30 tl olan faturam 395 tl geliyor. İlk defa böyle bir sorun yaşıyorum. 7 yıllık Vodafone kullanıcısı olarak bana bu konuda yardımcı olunmasını hiç değilse zararımın en aza indirilmesi konusunda yardımcı olunmasını önemle rica ediyorum. yardımcı olunursa taahhütümü uzatacağım aksi taktirde mayısta bitecek olan taahhütten sonra kesinlikle Vodafone'dan ayrılıyorum.

Fatma 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 12/02/2014 11:43:16 ve 2014-02-13 12:59:13 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön