26 Ağustos 2013

Vodafone Paket Aşımı Olmayan 70 TL'lik Tarifemde 160 TL Fatura Gönderdi!

Geçtiğimiz fatura döneminin sonunda yani ağustosun 13-14'ünde mesaj ve internet haklarımı doldurduğum gerekçesiyle mesaj yazamadım ve internet kullanamadım. Ben de sadece bir kere ücreti 10 lirayı geçmeyen internet paketi aldım. Onun dışında standart fatura ücretim de 60 küsür lira ama bu ay sonunda 160 liraya yakın fatura geldi.

Biz de para kazanıyoruz ama başkasından bu şekilde haksız alarak değil. Madem paket aşımı yapamıyorum, hizmetleri kapatıyorsunuz bu fatura neyin nesi? Madem bu kadar fatura geliyor ben neden paketi aştığımda mesaj ya da interneti kullanamıyorum. Ayrıca fatura ödemeden de Vodafone 542'yi arayıp kimseye de bağlanamıyorum.

Kutay 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili sms kullanımlarınıza istinaden ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiş olup,tarafımızca bilgilendirme sms gönderimi sağlandığı tespit edilmiştir.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Kutay30 Ağustos 2013

    Valla ben hala bekliyorum. faturayı ödedikten sonra kıymeti yok bazı şeylerin. biran önce ilgilenirseniz artık bi zahmet.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön