13 Mayıs 2013

Vodafone Paket Aşımı!

1 yıl kadar öncesinde Vodafone genç avantaj faturalı paketine numaramı taşıdım. 1 yıl tahattüt ile aylık 30 TL ye her yöne 1000 dk 10000 sms olarak başladı paket. Hattı taşıdığım sırada görevli bayan normalde paketin 25 TL karşılığı 500 dk 10000 sms olduğunu artı 5 TL ile 500 dk daha ilave olduğunu ve bunun 1 yıl süreli olduğunu belirtti.

1 yılın sonunda aranacaksanız ve o günkü şartlara göre devamı ya da iptali için onayınız istenecek dendi. Geçtiğimiz aylarda 1 yıl süre dolmuş ve paket kendiliğinden 500 dk ya düşmüş. Konu ile ilgili bir görüşme olmadı ve 230 TL gibi bir fatura tutarı geldi. Konuyu müşteri hizmetlerine taşıdım fakat hiçbir cevap alamadım. Bana dilekçe yazmamı söylediler.

Erdem 40 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Erdem 31 Ağustos 2013

  şikayeti yaptığım tarihten bugüne kadar sorun hiçbir şekilde çözüme ulaştırılamadı. En az 10 kere konu ile ilgili müşteri hizmetlerindeki çalışanlarınıza laf anlatmaya çalıştım fakat sonuç aynı.

 • Erdem 31 Ağustos 2013

  sorun hala devam etmekte. hiçbir şekilde çözüme ulaştırılmadı. üstüne üstlük en az 10 kere müşteri hizmetlerini aradım aynı konuyla ilgili.

 • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön