04 Ekim 2013

Vodafone Paket Aşım Bilgilendirmesi Yapmadı!

Vodafone tarifelerinden 500 sms+500 dk+500 mb içeren komple paketi 06.09.2013 tarihinde almıştım.1 hafta öncesinde internet paketinin %80'ini kullandığım mesajı geldi.1 hafta sonrasında internet paketim bitmiş olduğu halde mesaj ile bildirilmedim ve 15 TL hesabımdan düştü. Paramın iadesinin yapılmasını istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şeyda 665 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Ücretlenmede yaşanan tarihte data (internet) hakkınıza ait kotanın tamamını kullanmamanız sebebiyle %100 kullanım sms'i gönderilmediğini belirtmek isteriz. Ücretlendirmenin gerçekleştiği zaman biriminde kotanızın yeterli olmayacağı kadar çok sayıda internet bağlantısı [session] kurduğunuz görülmüştür. Bu durumda bu bağlantılardan bazılarının ana bakiyeden ücretlendiği anlaşılmıştır. Mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön