05 Mayıs 2014

Vodafone Paket Aktif Olmadı!

Blackberry marka telefonuma internet paketi yapmak için Vodafone müşteri hizmetlerini aradım.Yetkili kişi bana 5 tl'ye 1 gb internet paketini kullanabileceğimi söyledi.Kabul ettim ancak mesaj gelmesine rağmen aktif olmadı.Tekrar aradığımda paketin 5 lira değil 51 lira olduğunu öğrendim.Ayrıca BlackBerry BİS paketi de değildi.Yetkiliyle yaptığım bütün görüşmeler kayıt altındayken arıza kaydını inceleyenler görüşmelerde bir sıkıntı olmadığını bildirdiler.Böyle bir saçmalık olabilir mi ? Bu görüşmeleri dinleyenler sağır mı?

Can 112 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön