21 Ekim 2016

Vodafone Özür Dileriz Bu Aramayı Yapmak İçin Yetkiniz Bulunmamaktadır.

Bugün babam telefonundan arama yapmaya çalışınca ''özür dileriz bu aramayı yapmak için yetkiniz bulunmamaktadır" diye bir mesaja düştü otomatik olarak.ne olduğunu anlamadık .daha son ödeme tarihi gelmemiş (21.10.2016) faturasından kaynaklı bir hata olduğunu düşünerek ödeme yaptım. Ancak bizim ödediğimiz 09.2016 faturasını ödenmemiş olarak göründüğünü "Bu konuda bize ödeme yapılmamış gözüküyor" dendi. Ancak ödeme yapıldığı hem kredi kartı ekstresinde, hem de dekont olarak elimizde vardı.

Müşteri hizmetleri dekontu mail atın anında açılır dedi. 19.10.2016 saat 15.13'te mail olarak attım. Ertesi gün aradılar ve bana 4-5 güne açılır dediler. Ben faturamı ödemiş olmama rağmen, bunu kanıtlamış olmama rağmen Vodafone denen şirket benim 6 günlük bir iletişimsel kesintiyi yapacak kadar 2 sistemde 4 tuşa basamayacak kadar başarılı bir şirketmiş. Bunu öğrendik bu sayede.

Mert 4.545 Okunma

Cevaplar

  • Mert 25 Ekim 2016

    Bugün babam telefonundan arama yapmaya çalışınca ''özür dileriz bu aramayı yapmak için yetkiniz bulunmamaktadır" diye bir mesaja düştü otomatik olarak. Ne olduğunu anlamadık. Daha son ödeme tarihi gelmemiş (21.10.2016) faturasından kaynaklı bir hata olduğunu düşünerek ödeme yaptım. Ancak bizim ödediğimiz 09.2016 faturasını ödenmemiş olarak göründüğünü "Bu konuda bize ödeme yapılmamış gözüküyor" dendi. Ancak ödeme yapıldığı hem kredi kartı ekstresinde, hem de dekont olarak elimizde vardı. Müşteri hizmetleri dekontu mail atın anında açılır dedi. 19.10.2016 saat 15.13'te mail olarak attım. Ertesi gün aradılar ve bana 4-5 güne açılır dediler. Ben faturamı ödemiş olmama rağmen, bunu kanıtlamış olmama rağmen Vodafone denen şirket benim 6 günlük bir iletişimsel kesintiyi yapacak kadar 2 sistemde 4 tuşa basamayacak kadar başarılı bir şirketmiş. Bunu öğrendik bu sayede.

  • Mert 22 Ekim 2016

    Sanırım Vodafone denen firmanın bu denli basit bir sorun çıkarmasının ve bu çirkinliğe girişmesinin tek sebebi benim 58.60 TL olan faturamı bir daha ödeticek kadar alçalmış olması. Ve hayır yaklaşık bir hafta oldu sorun için ama bir çözüm üretemiyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön