29 Ocak 2014

Vodafone Özel Servislerden Yararlandığım İçin Hattımdan Sürekli TL Kesintisi Oluyor

Telefonumda TL olmadığı bir gün vodafone özel servislerinden (bilgi ve fal) yararlandım. Liram olmadığı için bu servislerden bedava olarak yararlanabileceğimi düşündüm fakat bu olaydan sonraki her TL yüklemem de kesinti yaşadım.

Daha sonra Vodafone müşteri hizmetlerinin bana vermiş olduğu 054987*** no'lu numarayı aradım. Görüştüğüm kişi bu servisi kullanmak için TL yüklü olmasının bir önemi olmadığını sonradan kesileceğini ve 36 liralık bir bakiyem kaldığını söyledi. Böyle bir durum bana göre hiç mantıklı değil. Bu servisten kesilen TL'lerin iadesini talep ediyorum.

Ayşin 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 03.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön