14 Eylül 2013

Vodafone Özel Servisler Üzerinden Ücret Kesiyor!

İpad'imde Vodafone internet paketi kullanıyorum. Normalde paket ücreti toplamda 24 TL ama bu ay faturam 72 TL geldi. Müşteri hizmetlerini aradım özel servise üye olmuşsunuz dediler. İpad'ten mesaj atmanın mümkün olmadığını düşündüğümüzde abone olmam imkansızdı.

Bir gece yarısı bir siteye girmişim. Siteye girildiğinde 18 yaşından büyük müsünüz ikonu var. Onu tıklayınca abone olunuyormuş. Her neyse lafı uzatmaya gerek yok. Özel servisler üzerinden para kazanan Vodafone böyle şeylere izin verirse para kazanamaz. Çünkü ay sonunda internet hattımı derhal kapattıracağım. 14 ay daha Vodafone da kalmayı planlarken; elveda Vodafone!

Halil 67 Okunma

Cevaplar

  • Halil 20 Eylül 2013

    Vodafone dimyat a pirince giderken evdeki bulgurdan oldu! Neden mi! Çünkü hattımı avea ya taşıdım. Bu yaptığı yanına kar kalamazdı!

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 20.09.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön