08 Ekim 2014

Vodafone Özel Servisler Adı Altında Faturama Ücret Yansıtıyor!

Kullanmadığım halde özel servisler adı altında faturama ücret yansımaktadır. İnternette gezinirken yanlışlıkla tıkladığımız bir link veya uygulamadan dolayı saçma sapan servislere direk abone yapılıyoruz.

1) Eğer bir gerçekten bu servisi kullanmak istiyorsak bir onay sms'i gelsin bize de evet deyip onaylayalım
2) Eğer gerçekten bu servisleri kullanmak istiyorsak veya kullanacaksak biz kendiniz kredi kartı ile ödeyelim ama bütün operatörler alakamız yok diyor fakat bu özel servislerle danışıklı olarak müşteriyi yanıltmaktadır. Operatörler alakamız yok diyorlar ama tahsilata gelince faturaya yansıtmakta geri kalmıyorlar.

Yılmaz 63 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 11.10.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Ekim 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön