18 Temmuz 2014

Vodafone Özel Servis Ücreti Kesmiş!

Numaramı 1 ay önce Vodafone'a taşıdım. Hesabıma para yatırdığım an hemen benden 14.00 TL özel servis ücretinin kesildiğini gördüm. Herhangi bir üyelik kaydım olmadığı halde 3210 sımsıcak servisine üye olduğumu söylediler. Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah ettiğimde bizimle ilgisinin olmadığını firmayla sorunumu halletmem gerektiğini söyleyerek beni başlarından savdılar. Vodafone bizimle ilgisi yok diyemez. Çünkü Vodafone hattıma kontör için yatırdığım parayı araştırmadan, incelemeden bana sormadan ne olduğu belli olmayan bir firmaya aktaramazsın. Bu firmaya aracılık edemezsin. Mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum.

Murat 1.712 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 23.07.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Temmuz 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön