20 Ocak 2014

Vodafone Özel Servis Kullanım Ücreti Aldı!

1 ay önce aldığım hattımı 4-5 gün süreyle hiç açmadım. Hattı açtığımda telefona futbolla ilgili bir servise abone olduğuma,15 tl gibi bir üyelik ücreti ödeyeceğime dair mesaj gönderildi. Müşteri hizmetlerini aradığımda telefonun kapalı olduğu sürede abonelik işlemi yaptığımı söylediler ki bu mümkün değil.

Aboneliğin iptal edildiği ve ücretin faturaya büyük olasılıkla yansımayacağı söylenilmesine rağmen bugün faturada servis ücreti olarak 29 küsür liralık bir ücret kesildiğini gördük.Hiç işlem yapmadığımız halde telefon kapalıyken-bunun tespiti mümkün-abonelik işlemi gerçekleştirmeniz haksız ve hukuka aykırı.Kaldı ki hemen iptal etmemize rağmen 2 aylık 29 küsür tl ücret alınmış. Ücretin iadesini talep ediyoruz.

Mehmet 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 21.01.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön