27 Nisan 2013

Vodafone Oyuncuk.com'a İznim Dışında Üye Yapıldım!

Vodafone 3G Wi-Fi üzerinden erişim sağlıyorum. Yakın bir zamanda modemde şifre değiştirmek için girdiğimde oyuncuk diye birşeye üye olduğumu ve haftalık 10 TL gibi bir ücretin faturama yansıltıldığını belirten bir sms gördüm.

Bu konu için önce Vodafone müşteri hizmetlerini aradım daha sonra yazılı şikayette bulundum ve oyuncuk hizmetini veren firmayı aradım hepsinin ortak cevabı bu servise şu tarihte üye olmuşsunuz ve para iadesi yoktur şeklinde beyanat verdiler.

Sonuç olarak bu hizmeti kullanmadığım halde bedelini ödedim. Bir çok kişi gibi bende bu firmanın mağdurlarındanım. Vodafone gibi bir firmanın böyle bir durumda çözüm odaklı yaklaşmasını ve denetimi olmasını beklerdim.

Tarık 97 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 02.05.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön