28 Kasım 2014

Vodafone Oyun Ücretlendirme!

Hattım kontörlü hat ve hesabımda 1,5 TL para var. Hattım mobil ödemelere kapalı. Buna rağmen hangi hakla benim hattımdan oyun sitelerine benim adıma ödemede bulunuyor Vodafone. Çocuklar oynarken yanlışlıkla ödeme olmasın diye özellikle mobil ödemeyi kapattım.

Kontörlü hattın mantığı paran varsa konuşursun, paket alırsın paran yoksa konuşamazsın, paket de alamazsın değil midir.

Vodafone'u aramadım çünkü vatandaşa bu kumpası kuranlara ben ne diyeyim. Bir ara telefonumu çalan bir hırsızı yakalamıştım. Hırsıza niye çalıyorsun dedim. Bu benim işim dedi. Sözün sonu.

Mehmet 194 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 06 Ocak 2015

    Vodafonu bıraktım gitti

  • Mehmet 02 Aralık 2014

    şikayetim incelenmiş ve kılıfına uydurulmamış hiçbir şey bulunamamış

  • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön