18 Ocak 2014

Vodafone Oyun İadesi Kabul Edilmiyor!

Vodafone oyun servisleriyle ilgili pıxafone denilen firmadan hata sonucu benin 2.5 yaşındaki oğlum bir oyun almış iadesini talep ettim ama kabul etmediler. Gerekçeleri de 3 kere onay verdiniz diyor onay dedikleri de aynı tuşa üç kere basılması sonra 12 TL'yi tahsil etmişler. Ne bir kredi kartı numarası istiyorlar ne evet yaz gönder diyorlar. Bu oyunları başka türlü satamıyorlar ve böyle basit üç uygulama ile satıyorlar.

Hakan 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 20.01.2014 tarihinde hizmet aldığınız firma tarafınıza geri dönüş yaparak, kullanımlarınız hakkında detaylı bilgi paylaşımı sağlamıştır. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön