26 Nisan 2013

Vodafone Oyalayıcı Cevaplar Veriyor!

Vodafone İmei kaydı işin cepshopa teslim ettiğim evrakları kayıp etti evrak eksik dedi tamamladım onları da bir türlü BTK ya iletemedi sebebini sorduğumda her seferinde başka bir açıklama her telefon görüşmesinde şikayet formu açılıyor arayan yok dönen yok bilgi veren yok.

Biraz sıkıştırdım hangi kargo ve kargo bilgisi verin dedim verdikleri Mng kargo ya ait ne o numara nede bana söylenen tarihte bir gönderi yok. Anlaşılan şu ki bu Vodafone bir oyalama taktiği ama bundan sonra muhatabım avukatım ve çözümüm adlı yollar olacak elimde tüm görüşmelerin telefon kayıtları mevcut yeterince mağdur edildim artık Vodafone dan bir şey beklemiyorum çünkü bugün evrakları toparlayıp kendim gönderdim..

Ercan 64 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, hizmet kalitesi kapsamında uyarı yaplabilmesi için Vodafone Cep Merkezi'ne ait ticari ünvan bilgisini iletebilirsiinz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön