07 Haziran 2014

Vodafone Otomatik Üyelik Yapıp Fazla Fatura Gönderiyor.

İnternetten ne kadar aradıysam bu konuyla ilgili bir çok şikayet var ve bana göre bu Vodafone'nin yanıltıcı bir operatör olduğunu düşündürüyor. Tek ben değilim bu duruma düşen böyle bir şey olamaz. Hattımı alalı 3 ay oldu ve hiç bir yere üyeliğim olmadığı halde abonelik yapmışım güya 3210'dan 114 TL abonelik ücreti kesmiş.

Benim böyle bir aboneliğim yok ve bu konu hakkında bir çok şikayet var. Vodefone'den şikayetçiyim gereğinin yapılmasını istiyorum. Bu şekilde sorunum çözülmezse mahkeme yoluna başvuracağım. 114 TL az değil böylede birşey olamaz.

Recep 161 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 12.06.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön