04 Mayıs 2013

Vodafone Otomatik Talimatta Her Ay 2 Defa Ücret Kesiyorlar!

Vodafone Vodem kullanıcısıyım ancak ben devamlı fatura ile uğraşmak yerine otomatik talimat verdim ama vermez olaydım her ay borcum ne kadarsa aynı borçtan 2 defa kesiliyor geçen ay 46 lira fatura geldi 46+46 92 lira hesabımdan kestiler. Bu ay faturam geldi 16 lira bu seferde 16+16 32 lira kesmişler artık yeter. Takip etmeyen müşterilerinizi yanıltın paramın kuruşuna kadar alıp otomatik talimatı kapattıracağım. Kusura bakmayın parayı kolay kazanmıyoruz ki siz 2 şer 2 şer kesiyorsunuz.

Resul 88 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 546686****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınız üzerinde tarafımızdan otomatik ödeme talimatı verildiği görülmüştür.Hattınız üzerinde talimatınız mevcut iken tarafınızdan tekrar ikinci kez ödeme yapılamaması gerektiğini iletmek isteriz.Yapmış olduğunuz ödemeler bir sonra ki faturalarınızdan düşürülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön