03 Temmuz 2013

Vodafone Otomatik Ödemeyi İptal Etmediğim İçin 722 TL Tahsilat Yapılmış!

2008 yılında şirketime ait olan 19 adet Vodafone hattı borçlarını ödeyip kapattım. Numaram 2013 yılında başka bir kullanıcıya satılmış. Otomatik ödemeyi bankadan iptal ettirmediğim için 722 TL tahsilat yapılmış. 24.06.2013'ten beri gerekli bütün evrakları Vodafone vermiş olmama rağmen halen inceleniyor diyorlar.

Muhatap bulmak imkansız. Üst birimlerden takım liderlerinden geri dönüş istememe rağmen kimse ilgilenmiyor. Mağdurum param hala Vodafone'da çağrı merkezindeki operatörlerin insafına kaldık. Tek öğrendikleri şey anlıyorum sizi demek ama yaklaşık 10 gündür sonuç yok.

Emre 57 Okunma

Cevaplar

  • Emre03 Temmuz 2013

    Herhangi bir geri bildirimde bulunulmadı külliyen yalan her gün 1 kere ben arıyorum sonuc hep aynı şikayete istinaden beni kimse aramadı.

  • Vodafone Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz,, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,yapılan kontrollerde Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz tarafından bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlere paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön